Staff Directories

BIL GAMBAR NAMA JAWATAN EMAIL NO.TEL
PEJABAT KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF
1. Dr. Hajah Asmah binti Othman Ketua Pegawai Eksekutif asmaho@sarawakiic.org.my 082-420799/98
2. Encik Awang Mohd. Zainie bin Awang Talip Pemandu Kenderaan KPE awgzainie@sarawakiic.org.my 082-420799/98
BAHAGIAN PENGURUSAN KOMUNIKASI
3. Puan Noraida binti Sharif Ketua Bahagian Pengurusan Komunikasi noraidas@sarawakiic.org.my 082-420799/98
4. Encik Muhammad bin Hanapi Eksekutif Komunikasi muhammad@sarawakiic.org.my 082-420799/98
5. Puan Vivie Hana Voon Eksekutif Komunikasi vivie@sarawakiic.org.my 082-420799/98
6. Puan Nur Atikah binti Bujang Eksekutif Komunikasi atikahbujang@sarawakiic.org.my 082-420799/98
7. Encik Adi Azhar bin Muhd. Rusdi Eksekutif Khidmat Pelanggan & Korporat adiazhar@sarawakiic.org.my 082-420799/98
8. Puan Haironey binti Haji Annuar Pegawai Perhubungan Awam & Khidmat Kaunter haironeya@sarawakiic.org.my 082-420799/98
9. Encik Jolani binti Sa-id Pegawai Teknikal & Grafik jolani@sarawakiic.org.my 082-420799/98
10. Puan Roziah binti Chee Pegawai Komunikasi roziah@sarawakiic.org.my 082-420799/98
BAHAGIAN PENYELIDIKAN DAN PEMBANGUNAN
11. Tuan Tazudin Mohtar Pengurus Bahagian Penyelidikan & Pembangunan tazudin@sarawakiic.org.my 082-420799/98
12. Puan Dayang Dahlia binti Awang Mustaffa Eksekutif Ilmu dahlia@sarawakiic.org.my 082-420799/98
13. Puan Muna ‘Iffah binti Amir Eksekutif Data Analitik muna@sarawakiic.org.my 082-420799/98
14. Puan Nur Farahen binti Yunus Eksekutif Penyelidikan farahenyunus@sarawakiic.org.my 082-420799/98
15. Encik Sabri bin Mohamed Pegawai Konservasi sabrimohamed@sarawakiic.org.my 082-420799/98
BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN SUMBER
16. Puan Sabariah binti Haji Tambi Ketua Bahagian Pentadbiran & Pengurusan Sumber sabariah@sarawakiic.org.my 082-420799/98
17. Puan Dayang Faizatulakmar binti Abg Kerni Eksekutif Pentadbiran & Sumber Manusia faizatulakmar@sarawakiic.org.my 082-420799/98
18. Puan Hazimah binti Hassan Eksekutif ICT dan Fasiliti hazimah@sarawakiic.org.my 082-420799/98
19. Encik Mohd Khamarul Aman bin Ibrahim Pegawai Kewangan khamarul@sarawakiic.org.my 082-420799/98
20. Encik Norhizam bin Mohd. Sarip Pegawai Fasiliti norhizam@sarawakiic.org.my 082-420799/98
21. Puan Jaleha binti Haji Taril Pembantu Pentadbiran jaleha@sarawakiic.org.my 082-420799/98
22. Puan Nurhani Fazreen binti Jaya Pembantu Pentadbiran nurhani@sarawakiic.org.my 082-420799/98
23. Encik Mohammad. Hijri bin MD. Nazir Pembantu Pentadbiran hijri@sarawakiic.org.my 082-420799/98

Islamic Information Centre © 2023. All Rights Reserved